ESKİ DANTELDEN ATLETLE KIYAFET YAPMAK

 

 

0

 

Eski dantelden atletle kıyafet yapmak isteyen olur mu? bilmiyorum. Ancak olursa da bu güzel çalışmayı seveceklerdir. Kendin yap çalışması olarak bu yazımda sizlere evinizdeki fazlalık kullanmadığınız yıllanmış dantellerinizi kullanabilme şansı tanıyan bu güzel çalışmayı paylaşmak istedim.

Evde eski dantelden atleti birleştirerek harika bir kıyafete dönüştürebilirsiniz. Bu tür ilginç kıyafetleri yapmak ve giymeyi sevenler için paylaştığım bu tür çalışmalara benzer birçok paylaşım hemen bu yazımın altında da karşınıza çıkacaktır.

Onları da inceleyebilirsiniz. Anlatımlı çalışma sayesinde sizde çok güzel dantel atlet elbise çalışmaları yapabilirsiniz. Yapıp satabilir ve para da kazanabilirsiniz. Böyle ilginç elbise kombin fikirlerini birçok kişi satın almak isteyecektir. Kolay gelsin.

 

 

source : pinterest

eski-dantelden-atletle-kiyafet-yapmak

 

Daha önce paylaştığımız HASIR İPLE TENEKE KOVA SÜSLEME başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir