ESKİ DANTELDEN GÖSTERİŞLİ ELBİSE YAPMAK

 

 

0

 

Eski dantelden gösterişli elbise yapmak için paylaştığım bu güzel çalışmayı sizde evinizde uygulayabilirsiniz. Anlatımlı çalışma da zorlanmadan aşamaları yerine getirerek dantelli kıyafet çalışmasını kolaylıkla yapabilirsiniz. Evinizde eskiyen ve atmaya kıyamadığınız dantel işlemlerini bu şekilde değerlendirerek harika kıyafetlere dönüştürebilirsiniz.

Eski kıyafet yenileme veya değerlendirme çalışmalarını çoğu kez sitemizde paylaşmıştım. Hatta onlar bu yazımın altında karşınıza çıkacaktır. Onlara da bakmanızı ve incelemenizi öneririm. Bu yazımda paylaştığım çalışma da eski dantelle gösterişli elbise yaparak herkesten farklı kıyafetlere sahip olabilirsiniz.

Eski dantelden avize yapmak, balonla dantelden kase yapmak gibi birçok farklı çalışmaların yapıldığını söyleyebilirim. Bu yazımda ise eski dantelleri değerlendirerek harika kıyafetler veya şık elbiselere dönüştürebilirsiniz.

Dantelle elbiseler genelde gelinlikleri andırır. Bu yüzden herkesin gözlerini üzerinizden alamayacağı şık kıyafetler yapabilirsiniz. Dantelle kıyafet yapmak için çok uğraşmaya da gerek yok. Ekleme işlemi ile eski danteli hali hazırdaki bir kıyafete ekleyebilirsiniz.

 

 

Yapımı altta detaylıca gösteriliyor. Tek yapmanız gereken kullanmadığınız dantelleri tişörte veya benzer elbiseye eklemek. Bu sayede sizinde dantelli yeni elbiseniz olmuş olacak. Şimdi sizleri çalışmanın resimli anlatımı ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

eski-dantelden-gosterisli-elbise-yapmak

source

 

Daha önce paylaştığımız KUMAŞ PUANTİYELİ ÇANTA YAPMAK başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir