ESKİ DANTELDEN KASE YAPMAK

 

 

0

 

Eski dantelden kase yapmak için paylaştığım bu güzel ve kolay kendin yap çalışmasını evde yapabilirsiniz. Eski dantel değerlendirme çalışmalarını daha önce de sık sık paylaşmıştık. Bu yazımda paylaştığım çalışmayı yapıp takı aksesuar kabı olarak da kullanabilirsiniz.

Daha önceden dantelden lazımlık yapmak veya dantel değerlendirerek küçük kaseler yapmayı gösteren anlatımlar paylaşmıştım. Onları da inceleyebilirsiniz. Kolay yapılan dantel kase veya dantelden vazo yapmak gibi ilginç çalışmaları da sitemizde bulabilirsiniz.

Hemen bu yazımızın altında benzer birçok çalışmaya ulaşabilirsiniz. Kolay yapılan çalışmaları kısa sürede öğrenip aynısını yapabilirsiniz. Zor olmayan çalışmayı yaparken eski dantelleri de değerlendirmiş olursunuz.

 

 

Eski dantel değerlendirme örnekleri sayesinde sizde kısa sürede çok güzel çalışmalara imza atabilirsiniz. Eski dantel değerlendirme örnekleri ile sizde kısa sürede keyifli çalışmalar yaparak kendinize yeni hobiler de edinmiş olursunuz. Kolay gelsin.

source

eski-dantelden-kase-yapmak

 

 

Daha önce paylaştığımız TIĞ İŞİ DAİRE ÖRGÜ ÖRNEĞİ ANLATIMLI başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir