ESKİ DANTELLE BALONDAN MUHTEŞEM KASE YAPMAK

eski-dantelle-balondan-muhtesem-kase-yapmak-564x415

Eski dantelle balondan muhteşem kase yapmak için paylaştığım bu güzel çalışmayı sizde kısa sürede yapabilir ve eğlenceli güzel kaselere sahip olabilirsiniz. Yapmanız gereken kullanmadığınız eski dantel örneklerini bir araya getirip, bir balon yardımı ile dantel büyüklüğünde şişirip, daha sonra yapıştırıcı ile danteli balona tutturmak.

Daha sonra donmasını beklerken, istediğiniz bir renge boyamak yeterli olacaktır. Daha sonra donar donmaz balonu patlatabilir ve dantelden ayırabilirsiniz. Ortaya muhteşem bir kase çıkacaktır. Bu güzel çalışmayı farklı farklı yapıp satabilir ve para da kazanabilirsiniz. Bu tür çalışmalar ile evinizi de güzelleştirebilirsiniz.

Keyifli bir pazar günü yapacağınız bu güzel çalışmayı eğlenerek ve keyif alarak yapabileceğinizi söyleyebilirim. Adım adım ne yapmanız gerektiği belirtilen çalışma da zorlanmayacağınızı da söyleyebilirim. Bu tür çalışmalar ile boş kase modelleri yapabilir ve evinize gelen misafirleri de şaşırtabilirsiniz.

Anlatımlı çalışma da aşama aşama ne yapmanız gerektiği belirtiliyor. Tek yapmanız gereken malzemeleri bir araya getirmek ve başlamak. Şimdi sizleri bu güzel çalışma ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

source

eski-dantelle-balondan-muhtesem-kase-yapmak

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*