ESKİ DANTELLERİ NASIL DEĞERLENDİREBİLİRİZ

 

 

0

 

Eski dantelleri nasıl değerlendiririz? diyen ev hanımları olabilir. Onlar için paylaştığım bu kare kare farklı yapılmış kendin yap fikirlerini seveceğinizi düşünüyorum. Sizde evinizde kullanmadığınız dantelleriniz fazla sayıda ise, onları bu şekilde süs çalışmalarında kullanabilirsiniz.

Sitemizde değerlendirme bölümünde onlarca paylaşım yaptığımı hatırlıyorum. Hepsi de evde işe yarayan çalışmalardan ve anlatımlardan oluşuyor. Onları da mutlaka incelemelisiniz. Kolay yapılan değerlendirme fikirleri sayesinde hep boş vakitlerinizi keyifli zamana çevirmiş olursunuz.

Hem de eski dantelleri değerlendirerek fazlalıklardan da kurtulmuş olursunuz. Evde kolay yapılan birçok güzel çalışmayı sitemizde daha önce çoğu kez paylaşmıştık. Hemen bu içeriğin altında karşınıza belirecekler. O değerlendirme çalışmaları da çok işinize yarayabilir. Kolay gelsin.

 

 

source : pinterest

eski-dantelleri-nasil-degerlendirebiliriz

 

 

Daha önce paylaştığımız ÖRGÜ LİF BİRLEŞTİRME ÖRNEĞİ başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir