Eski Elbiseden Bandana Yapmak

 

 

0

 

Eski elbiseleri yenilemek ister misiniz? evet bu yazımda sizlere eski elbise yenileme çalışması paylaşmadım. Ama eski elbiseden bandana yapmak isteyenler için güzel bir resimli anlatım paylaştım. Adımları takip ederek sizde eski elbiselerinizi güzel saç bandına dönüştürebilirsiniz. Eski penyeden saç bandı yapmak isteyenler bu güzel çalışmada gösterilen yerlerden elbiseyi kesip, saç bandına dönüştürebilirler. Evde kolay saç bandı yapmak için daha önce de böyle pratik çalışmalar paylaşmıştım. Bu yazımda da yine sizlere kolaylıkla yapabileceğiniz bir eğlenceli çalışma paylaştım. Resimli anlatımda öncelikle eski penye belirli yerlerden kesilmiş ve parçalar tekrar birleştirilerek saç bandına dönüştürülmüş. Sizde atmaya kıyamadığınız elbiselerinizi bu şekilde deneyebilir ve saç bandına dönüştürebilirsiniz.

Giyim kategorisine eklediğim bu güzel çalışmaya benzer farklı çalışmaları ise yine bu yazımın sonunda benzer yazılar bölümünde görebilirsiniz. Şimdi sizleri eski elbiseden saç bandı yapmak isteyenler için resimli anlatım ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

 

 

eski-elbiseden-bandana-yapmak

Gördüğünüz gibi pembemsi bir renkteki eski askılı penyeyi güzel bir saç bandına dönüştürmüşler. Sizde bu güzel çalışmanın aynısını yapabilir ve değişik renklerde saç bandı yapabilirsiniz. Kolay saç bandı yapmak için sitemizde yer alan kendin yap ve nasıl yapılır bölümlerinde değişik çalışmalara da ulaşabilirsiniz. Bu yazımı koyduğum değerlendirme kategorisinde benzer eski kıyafetleri değerlendirme çalışmalarına mutlaka göz atmalısınız. Kolay gelsin.

source : http://weheartit.com/entry/193830429

 

 

Daha önce paylaştığımız Çatalla İpten Ponpon Bulut Yapmak başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir