Eski Elbiseden Hamile Kıyafeti Yapmak

 

 

0

 

Yeni hamile kıyafeti almak ayrı bir yana, bu yazımda sizlere eski sevdiğiniz elbiselerden hamile kıyafeti yapmayı gösteren güzel bir resimli anlatım paylaştım. Atmaya kıyamadığınız elbiselerinizi dönüştürebilir ve onları hamile kıyafetine çevirebilirsiniz. Eski elbiseden hamile kıyafeti yapmak için paylaştığım resimli anlatımda adımlar gösteriliyor.

Yapmanız gereken kullanmadığınız bir kazağın üst kısmını kesmek, kullanmadığınız etek tarzı bir kıyafetin ise bel altı kısmını kesmek. Daha sonra bu iki eski elbiseyi birleştirmek ve ortaya yeni bir hamile kıyafeti çıkarmak. Yapımı oldukça kolay olan bu çalışmayı yeni aldığınız elbiselerden de yapabilirsiniz. Hatta bu tür farklı fikirler yaparak satabilir ve para kazanabilirsiniz. Yapımı oldukça kolay olan bu çalışmada malzemeler ise şöyle ;

  • eski kazak.
  • eski etek.
  • iğne iplik.
  • dikiş makinesi.
  • süsleme için malzeme.

Malzemeleri kendinize göre değiştirebilir ve yeni hamile kıyafeti yapımı için kendi fikrinizi ortaya koyabilirsiniz. Şimdi sizleri eski elbiseden hamile kıyafeti yapmak için resimli anlatımla baş başa bırakıyorum.

 

 

eski-elbiseden-hamile-kiyafeti-yapmak

Benzer eski kazaklarınızı veya eteklerinizi bu şekilde harika güzel elbiselere dönüştürebilirsiniz. Sitemizde yer alan değerlendirme ve geri dönüşüm kategorisinde buna benzer birçok çalışmanın resimli anlatımını paylaşmıştım. Sizde evde zorlanmadan keyifle eski elbiselerinizi yenileyebilirsiniz. Eski kazaktan hamile elbisesi yapmak için daha önce sanırım bir çalışma paylaşmamıştım.

Eskileri değerlendirme çalışmalarını buldukça sizlere sitemizde bu başlık altından paylaşmaya devam edeceğim. Sizde eski elbiselerinizi yenileyebilecek veya sevdiğiniz atmaya kıyamadığınız eşyalarınızı yenileyerek tekrar tekrar kullanmaya devam edebileceksiniz. Kolay gelsin.

source : https://tr.pinterest.com/pin/287597126182089963/

 

Daha önce paylaştığımız Evde Kolay Örgü Boyunluk Yapmak başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir