Eski Gömlekten El Çantası Yapmak

 

 

0

 

Bu yazımda paylaştığım çalışmada ise evde eski gömleklerinizi çantaya dönüştürme çalışmasını gösteren resimli anlatım paylaştım. Adımları takip ederek sizde eski gömlekten çanta yapmayı öğrenebilirsiniz.

Eski gömleklerini kesip atmak veya bez yapmak yerine onları değerlendirebilirsiniz. Evde kolay yapılan eski gömlek değerlendirme çalışmalarını sitemizde yer alan ” Değerlendirme ” kategorisinde bulabilirsiniz.

Bu yazımda paylaştığım çalışma sayesinde sizde eski gömlekten el çantası yapmak için adımları takip ederek kolaylıkla yapabilirsiniz. Resimli anlatımda nerelerden kesmeniz ve nereleri birleştirmeniz gerektiği adım adım ve aşama aşama gösterilmiş.

 

 

Tek yapmanız gereken resimli anlatımdaki gibi eski gömleği çantaya dönüştürme işlemini tamamlamak. Şimdi sizleri evde eski gömlekten çanta yapmak için resimli anlatımla baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

eski-gomlekten-el-cantasi-yapmak

source : http://www.pinterest.com/pin/50806302020514080/

 

 

Daha önce paylaştığımız Evde Öğretici Örgü Bebek Ayakkabısı Yapmak başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir