Eski Gömlekten El Çantası Yapmak

1x1.trans

Bu yazımda paylaştığım çalışmada ise evde eski gömleklerinizi çantaya dönüştürme çalışmasını gösteren resimli anlatım paylaştım. Adımları takip ederek sizde eski gömlekten çanta yapmayı öğrenebilirsiniz.

Eski gömleklerini kesip atmak veya bez yapmak yerine onları değerlendirebilirsiniz. Evde kolay yapılan eski gömlek değerlendirme çalışmalarını sitemizde yer alan ” Değerlendirme ” kategorisinde bulabilirsiniz.

Bu yazımda paylaştığım çalışma sayesinde sizde eski gömlekten el çantası yapmak için adımları takip ederek kolaylıkla yapabilirsiniz. Resimli anlatımda nerelerden kesmeniz ve nereleri birleştirmeniz gerektiği adım adım ve aşama aşama gösterilmiş.

Tek yapmanız gereken resimli anlatımdaki gibi eski gömleği çantaya dönüştürme işlemini tamamlamak. Şimdi sizleri evde eski gömlekten çanta yapmak için resimli anlatımla baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.


eski-gomlekten-el-cantasi-yapmak

source : http://www.pinterest.com/pin/50806302020514080/

Evde Öğretici Örgü Bebek Ayakkabısı Yapmak başlıklı yazımızı arkadaşların okudu ve beğendi. Hadi sende bir göz at?

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*