ESKİ GÖMLEKTEN KÖPEK ELBİSESİ YAPMAK

 

 

0

 

Evde kullanmadığınız eski gömlekleri köpekler için harika elbiselere veya tasma kıyafetlere dönüştürebilirsiniz. Hem görüntülerini çok güzel bir şekilde değiştirebilirsiniz.

Hem de sokağa çıktığınızda herkesi köpeğinize hayranlıkla bakmalarını sağlayabilirsiniz. Evde eski gömlekten köpek elbisesi yapmak için daha önce birçok kez benzer paylaşımlarım olmuştur.

Bu yazımda da yine sizlere eski kullanmadığınız gömleği değerlendirme çalışması paylaştım. Bu kez bir eşya değil köpeğiniz için yeni bir kıyafete dönüştüreceksiniz.

Benzer çalışmalar hemen bu yazımın altında karşınıza çıkacak. Mutlaka onları da incelemenizi öneriyorum. Şimdi sizleri evde eski gömlekten nasıl köpek kıyafeti yapılır? sorularınıza cevap olması amacıyla resimli anlatımla baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

 

 

eski-gomlekten-kopek-elbisesi-yapmak

source : https://tr.pinterest.com/pin/308496643206670204/

Daha önce paylaştığımız ESKİ POLARDAN KÖPEK MONTU YAPMAK başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir