Eski Kazaklardan Çanta Yapımı

 

 

0

 

Eski Kazaklardan Çanta Yapımı

Eski kazaklarınızı bir araya getirin. Onlardan şahane bir çanta yapacağız. Bu makalemizde sizlere eski kazaklarınızı kullanarak nasıl güzel çantalar yapabileceğinizi göstereceğiz. Altta yer alan çalışmayı sizde evinizde yapabilirsiniz. Eski kazakları değerlendirerek onlardan şık el çantaları hazırlayabilirsiniz.

Eski kazaktan nasıl çanta yapılır demeyin. İnanın gerçekten yapılıyor ve bunu gördüğünüzde benim gibi sizde şaşıracaksınız. Evde atmaya kıyamadığınız eski kazakları çok güzel çantalara dönüştürebilirsiniz.

 

 

Eski kazaktan çanta yapmak veya torba yapmak için bu güzel fikrin nasıl yapıldığını öğrenip, sizde boş zamanlarınızda yapabilirsiniz. Yaptığınızda görenler şaşıracak ve nereden satın aldığınızı dahi sorabilirler. Kolay gelsin.

Taschen aus alten Pullover – bags from old sweaters – sacs de vieux chandails – borse da vecchi maglioni – sacos de camisolas velhas – tasker fra gamle trøjer

 

Daha önce paylaştığımız Eski Kazaktan Çanta Yapılışı Resimli Anlatım başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir