Eski Kazaktan Çanta Yapımı


eski-kazaktan-canta-yapimi2

Eski Kazaktan Çanta Yapımı

Bu makalemde sizlere kazaktan çanta eski kazakları değerlendirme çalışması paylaştım. Eski kazaklarınız varsa ve onları atmaya kıyamıyorsanız? bu yazımda paylaştığım çalışmayı yapabilirsiniz. Bu makalemde eski kazaktan çanta nasıl yapılır sorularınıza cevap bulacaksınız.

Eskimiş kazakları değerlendirerek onlara yeni roller ve görevler verebilirsiniz. Daha öncede sitemizde geri dönüşüm ve değerlendirme kategorilerinde sizlere çeşitli değerlendirme projeleri paylaşmıştım. Bu makalemde de yine sizlere çok güzel bir geri dönüşüm çalışması paylaştım. Altta göreceğiniz resimli anlatımda yer alan eski kazaktan çanta yapımı çalışmasını sizde eski kazaklarınıza uygulayabilirsiniz.


Kendin yap kategorisinde eski kazaktan çanta modelleri çalışmalarını bulabilir ve nasıl yapıldıklarını anlatan resimli anlatımlara ve videolara ulaşabilirsiniz. Eski kazaktan çanta yapma ile ilgili diğer çalışmaları sitemizde yer alan geri dönüşüm kategorisinde bulabilirsiniz. Eski kazaklardan çanta yapımı ile ilgili altta paylaştığım resimli anlatımda öncelikle çantanın şekli için kazak kesiliyor. Sizde aynı şekilde kazağı kol kısımlarından keserek, yapacağınız çantanın iskeletini çıkarabilirsiniz. Daha sonra çanta olacak kazağın alt kısmını dikebilir ve en son işlem olarak kestiğiniz kol parçalarından çantanıza süs motifleri yapabilirsiniz. Dilerseniz süsleme çalışması da yapmayabilirsiniz. Eski kazaktan çanta yapılışı ile ilgili resimli anlatım ise şöyle ;

eski-kazaktan-canta-yapimi

Gördüğünüz gibi eski kazak bir çantaya dönüştü. Sizde evinizde polar kazaklarınız varsa veya benzer yapıdaki kazaklarınızı çok güzel el çantalarına dönüştürebilirsiniz. Bu makalemde sizlere eski kazaktan yeni çanta yapılışı ile ilgili güzel bir çalışma paylaştım. Umarım beğenirsiniz. Sizde bu tür çalışmalar ile eskilerinizi yenileyebilir ve yeni eşyalara dönüştürebilirsiniz. Kolay gelsin.

Hasır İpten Sepet Yapımı başlıklı yazımızı arkadaşların okudu ve beğendi. Hadi sende bir göz at?

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*