Eski Kazaktan Desenli Çanta Yapmak

 

 

0

 

Eski kullanmadığınız kazaklarınızı değerlendirmek istiyorsanız, bu yazımda paylaşacağım çalışmadan yararlanabilirsiniz. Sizlere daha önce de değerlendirme kategorisinde çokça bu tür çalışmalar paylaşmıştım. Bu yazımda ise sizlere yine eski kazaktan desenli çanta yapmak isteyenler için harika bir resimli anlatım paylaştım. Eski kazaklarınızı atmaya kıyamıyorsanız ve onları kesip bez niyetine kullanıyorsanız artık bunu yapmayın. Onları çok kullanışlı çantalara dönüştürebilirsiniz.

Yapmanız gereken birkaç makas hareketi ve iğne iplik ile üzerinde işlem yapmak. Sonrasında muhteşem bir el çantasına sahip oluyorsunuz. Daha önce de sitemizde yer alan kendin yap bölümünde sizlere eski kazaktan çanta yapmak isteyenler için çeşitli çalışmalar paylaşmıştım. Hatta eski penyeden çanta yapılışını bile paylaşmıştım. Bu yazımda da yine benzer çalışma olarak eski kazaktan desenli çanta yapımını paylaştım. Yapımı oldukça kolay olan bu çalışmada eski kazaktan çanta yapmak için öncelikle malzemeler ise şöyle ;

  • eski kazak.
  • makas.
  • iğne iplik.

 

 

Öncelikle resimli anlatımdaki adımlara bakarak sizde eski kazaklarınızı gösterildiği gibi kesmeniz gerekiyor. Fazlalık kısımları kestikten sonra onları atmayın. Çünkü onları eski kazaktan çanta çalışmasının üzerine desen olarak kullanacaksınız. Bu yüzden onları yine resimli anlatımda gösterildiği gibi kıvrım yapıp gül veya çiçek şeklinde desen haline getireceksiniz. Daha sonra çantanın üzerine süs olarak işleyeceksiniz. Gerçekten bu çalışmayı tamamladıktan sonra görenler bu çantayı nereden aldığınızı sorabilirler. Şimdi sizleri eski kazaktan kolay çanta yapmak isteyenler için resimli anlatımla baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

eski-kazaktan-desenli-canta-yapmak

Eski kazaklarınızı bu sayede güzel çantalara dönüştürebilir ve keyifle kullanabilirsiniz. Sizde bu yazımdaki çalışmayı uygulayın ve eski kazaktan çanta yaparak hem kullanın, hem de sevdiğiniz kazaklarınızı atmamış olun. Kolay gelsin.

source : http://stylowi.pl/3522642

 

Daha önce paylaştığımız Keçeden Güllü Yastık Yapmak başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir