Eski Kazaktan Ev Ayakkabısı Yapılışı Resimli Anlatım


kazaktan-ev-ayakkabisi-yapimi-737x415

Eski Kazaktan Ev Ayakkabısı Yap

Eski kullanmadığınız kazaklardan evinizde giymeye ev ayakkabısı veya terlik yapmak ister misiniz? Bu yazımızda sizlere sunduğumuz resimli anlatımdan yararlanarak kolay ve pratik bir şekilde ev ayakkabısı yapabilirsiniz. Eski kazak değerlendirme çalışmalarını sıkça paylaştığımız sitemizde benzer birçok projeye ulaşabilirsiniz.

Eski kazağı terlik yapabilir veya değişik amaçlarda da kullanabilirsiniz. Eski kazaktan köpek elbisesi yapmak veya köpek yatağı yada köpek minderi yapmak içni de kullanabilirsiniz. Eski kazağı dönüştürerek çok güzel köpek yastığı yapabilirsiniz.


Eski kazakları değerlendirerek onlardan harika şeyler ortaya çıkarabilirsiniz. Birbirinden güzel kazak değerlendirme fikirlerini buldukça yine sizlere paylaşmaya devam edeceğim. Bu güzel çalışmayı adım adım sizde yapabilir ve boş zamanlarınızı da değerlendirebilirsiniz. Kolay gelsin.

kazaktan-ev-ayakkabisi-yapimi

Örme Converse Patik Yapılışı Resimli Anlatım başlıklı yazımızı arkadaşların okudu ve beğendi. Hadi sende bir göz at?

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

1 Comment on Eski Kazaktan Ev Ayakkabısı Yapılışı Resimli Anlatım

  1. Merhabalar kolay gelsin size siteyi gezerken buldum ve gerçekten çok hoşuma gitti anlatımlı resimli olması çok güzel olmuş benim face yok kullanmıyorum. Tiwitte felan da varmı gerce fark etmez burdan da takip ederim ben umraniyede oturuyorum kolay basit evde yapabilecegim şeyleri çok seviyorum bende orguyle uğraşıyorum evli iki çocuk annesiyim ev hanımının şimdi olursa çocukların odasına orme perde yapıyorum bitmesine az kaldı ondan sonra araba lastiğinden birşeyler yapmak istiyorum daha karar vermedim verdiğiniz bilgiler örnekler için çok teşekkürler tekrar kolay gelsin

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*