Eski Kazaktan Ev Terliği Yapımı – Resimli Anlatım

 

 

0

 

Eski Kazaktan Ev Terliği Yapımı – Resimli Anlatım

Eski kazaklarınızı değerlendirmek ister misiniz? Bu yazımda sizlere eski kazakları ev terliklerine dönüştürecek bir çalışmayı anlatan resimli bir anlatım paylaşacağım. Kolayca sizde eski kazaklarınızı ev terliklerine dönüştürebilir ve keyifle kullanabilirsiniz. Buna benzer bir çalışmayı daha önceden paylaşmıştım. Sanırım o paylaşım keçeyle ev ayakkabısı yapılışı ile ilgiliydi. Ancak bu yazımda paylaşacağım çalışma eski kazaktan yapılmakta… evinizde kullanmadığınız ama atmaya da kıyamadığınız eski kazaklarınızı dönüştürmeye ne dersiniz? evet yanlış duymadınız! bu yazımda paylaşacağım resimli anlatımı uygulayarak, sizde eski kazaklarınızı kullanışlı ev terliklerine dönüştürebilirsiniz. Evde eski kazaktan ev terliği yapılışı ile ilgili resimli anlatım ise şöyle ;

 

 

evde-eski-kazaktan-ev-terligi-yapimi

aus alten Pullover – from old sweaters – à partir de vieux chandails

 

Daha önce paylaştığımız Evde Keçeyle Yastık Süsleme Yapılışı - Resimli Anlatım başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir