ESKİ KAZAKTAN OYUNCAK AYI YAPMAK

 

 

0

 

Eski kazaktan oyuncak ayı yapmak için paylaştığım bu güzel çalışmayı sizde evinizde çocuklarınıza yapabilirsiniz. Kendin yap çalışması olarak paylaştığım bu güzel projede ne yapmanız gerektiği adım adım belirtilmiş. Eski tişört veya kazak kullanarak bu güzel ayı oyuncağı yapabilirsiniz.

Eski kazaktan oyuncak yapmak için daha önce benzer çalışmaları paylaştığımı hatırlıyorum. Anlatımlı çalışmalar sayesinde sizde kısa sürede çok güzel oyuncak çalışmaları yapabilirsiniz.

Evde kolay oyuncak yapımıyla ilgileniyorsanız ve çocuklarınıza eskileri değerlendirerek güzel oyuncaklar yapmaksa amacınız, sitemizden bir yere ayrılmayın.

Hemen bu yazımın altında bahse konu birçok oyuncak çalışmasının kolay anlatımı yer alıyor. Adım adım nasıl yapıldıklarını öğrenerek sizde kısa sürede bu güzel çalışmaları yapabilir ve çocuklarınızı mutlu edebilirsiniz. Şimdi sizleri bu güzel çalışmanın anlatımı ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

 

 

source

eski-kazaktan-oyuncak-ayi-yapmak

Daha önce paylaştığımız KEÇEDEN PERİ KIZ PERİ ÇOCUK YAPMAK ŞABLONLU ANLATIM başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir