Eski Kazaktan Tişörtten Atletten Paspas Yapılışı


Eski Kazaktan Tişörtten Atletten Paspas Yapılışı

Eski kullanmadığınız veya giymediğiniz tişörtlerinizden paspas yapmak ister misiniz? Bu yazımızda sizlere eski kazaktan paspas yapımı, eski tişörtten paspas yapılışı, atletten paspas yapmak ile ilgili güzel bir resimli anlatım paylaşacağım.

eski-kazaktan-atletten-tisortten-paspas-yapilisi

eski-kazaktan-atletten-tisortten-paspas-yapilisi2

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

2 Comments on Eski Kazaktan Tişörtten Atletten Paspas Yapılışı

  1. Nuray hanim merhabalar.calismalar cok guzel fakat su elbiseden paspas yapiminda kullanilan delikli ana maddenin adi nedir ve nereden bulabilirim.

  2. Kader hanımcım yorumunuzu geç gördüm k.bakmayın. belirttiğiniz malzemenin adı DELİKLİ HALI KAYDIRMAZ diye geçiyor. ikea gibi yapı marketlerden temin edebilirsiniz. internet üzerinden de satın alabilirsiniz. umarım sorunuza cevap olmuştur. kolay gelsin.

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*