Eski Kazaktan Yapılmış Puf Örneği


eski-kazaktan-puf-yapimi

Eski Kazaktan Yapılmış Puf Örneği

Eski kazaklardan yapılmış puf örneği. Bu çalışmanın resimli anlatımını ilerleyen zamanda bulup, sizlere paylaşacağız. Gerçekten çok şirin ve başarılı gözüküyor. Evde eski kazaktan puf nasıl yapılır demeyin. Bakın yapmışlar. Sizde yapabilir ve keyifle kullanabilirsiniz.

Eski kazakları değerlendirmek isterseniz sizde bu güzel çalışmayı yapmayı düşünebilirsiniz. Eski kazakla nasıl puf yapılır diyorsanız sizde kısa sürede bu güzel çalışmayı yapabilirsiniz. Anlatımlı puf çalışmalarını sitemizde fazla fazla bulabilirsiniz.

Eski kazaktan yada eski artık kumaşları da kullanarak çok güzel puf minderler yapabilirsiniz. Kolay gelsin.

eski-kazaktan-puf-yapimi

eski-kazaktan-puf-yapimi2


eski-kazaktan-puf-yapimi3

eski-kazaktan-puf-yapimi4

eski-kazaktan-puf-yapimi5

 

puff aus alten Pullover – puff from old sweaters – bouffée de vieux chandails – pust fra gamle trøjer – sopro de camisolas velhas – puff da vecchi maglioni

Eski Tekerlekten Puf Yapılışı Resimli Anlatım başlıklı yazımızı arkadaşların okudu ve beğendi. Hadi sende bir göz at?

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*