Eski Kazaktan Yapılmış Puf Örneği

 

 

0

 

Eski Kazaktan Yapılmış Puf Örneği

Eski kazaklardan yapılmış puf örneği. Bu çalışmanın resimli anlatımını ilerleyen zamanda bulup, sizlere paylaşacağız. Gerçekten çok şirin ve başarılı gözüküyor. Evde eski kazaktan puf nasıl yapılır demeyin. Bakın yapmışlar. Sizde yapabilir ve keyifle kullanabilirsiniz.

Eski kazakları değerlendirmek isterseniz sizde bu güzel çalışmayı yapmayı düşünebilirsiniz. Eski kazakla nasıl puf yapılır diyorsanız sizde kısa sürede bu güzel çalışmayı yapabilirsiniz. Anlatımlı puf çalışmalarını sitemizde fazla fazla bulabilirsiniz.

Eski kazaktan yada eski artık kumaşları da kullanarak çok güzel puf minderler yapabilirsiniz. Kolay gelsin.

eski-kazaktan-puf-yapimi

eski-kazaktan-puf-yapimi2

 

 

eski-kazaktan-puf-yapimi3

eski-kazaktan-puf-yapimi4

eski-kazaktan-puf-yapimi5

 

puff aus alten Pullover – puff from old sweaters – bouffée de vieux chandails – pust fra gamle trøjer – sopro de camisolas velhas – puff da vecchi maglioni

 

 

Daha önce paylaştığımız Eski Tekerlekten Puf Yapılışı Resimli Anlatım başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir