ESKİ KOMİDİNİ PUF YAPARAK YENİLEMEK

 

 

0

 

Eski komidini puf yaparak yenilemek isteyenler için paylaştığım bu güzel fikir ile sizde evinizdeki eski eşyaları yenilemeye başlayabilirsiniz.

Yapımı kolay olan bu çalışma sayesinde hem hatıraları olan eşyaları atmak durumunda kalmamış oluyorsunuz. Hem de eski eşyaları yenileyerek onlara yeni roller kazandırabiliyorsunuz.

Daha önce de eski eşya değerlendirme fikirleri olarak birçok çalışmanın anlatımını ve örneğini paylaşmıştım. Bu yazımda ise sehpa veya komidin türü eşyanızı üzerine puf yastık yaparak yenileme çalışması paylaştım.

Hem yapımı eğlenceli gözüküyor. Hem de zorlanmadan yapabileceğinizi düşünüyorum. Kolay bir şekilde sizde puf komidin oturak yapabilir ve evinizde keyifle kullanabilirsiniz.

 

 

Şimdi sizlere anlatımı olan eski komidini puf yapmak için değerlendirme çalışması ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

eski-komidini-puf-yaparak-yenilemek

source

 

Daha önce paylaştığımız PLASTİK KOLA ŞİŞESİNDEN SEVİMLİ KUŞ YUVASI YAPMAK başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir