ESKİ KOMİDİNİ PUF YAPARAK YENİLEMEK


eski-komidini-puf-yaparak-yenilemek-500x415

Eski komidini puf yaparak yenilemek isteyenler için paylaştığım bu güzel fikir ile sizde evinizdeki eski eşyaları yenilemeye başlayabilirsiniz.

Yapımı kolay olan bu çalışma sayesinde hem hatıraları olan eşyaları atmak durumunda kalmamış oluyorsunuz. Hem de eski eşyaları yenileyerek onlara yeni roller kazandırabiliyorsunuz.

Daha önce de eski eşya değerlendirme fikirleri olarak birçok çalışmanın anlatımını ve örneğini paylaşmıştım. Bu yazımda ise sehpa veya komidin türü eşyanızı üzerine puf yastık yaparak yenileme çalışması paylaştım.

Hem yapımı eğlenceli gözüküyor. Hem de zorlanmadan yapabileceğinizi düşünüyorum. Kolay bir şekilde sizde puf komidin oturak yapabilir ve evinizde keyifle kullanabilirsiniz.


Şimdi sizlere anlatımı olan eski komidini puf yapmak için değerlendirme çalışması ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

eski-komidini-puf-yaparak-yenilemek

source

PLASTİK KOLA ŞİŞESİNDEN SEVİMLİ KUŞ YUVASI YAPMAK başlıklı yazımızı arkadaşların okudu ve beğendi. Hadi sende bir göz at?

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*