ESKİ KOT PANTOLONDAN ASKILI ÇANTA YAPMAK

 

 

0

 

Eski kot pantolondan askılı çanta yapmak için paylaştığım bu güzel ve kolay yapılan çalışmayı sizde evinizde yapabilirsiniz. Kendin yap çalışması olarak benim de beğendiğim güzel bir çalışma olduğunu söylemek isterim. Bu tür güzel değerlendirme çalışmalarını hep sevmişimdir.

Eski kottan yapılan değerlendirme çalışmalarını sitemizde fazlaca bulabilirsiniz. Anlatımlı kot değerlendirme çalışmalarını buldukça yine paylaşmaya devam edeceğim. Bu güzel çalışma sayesinde sizde kullanmadığınız kot pantolonu el çantasına dönüştürebilirsiniz.

 

 

Anlatımlı çalışma sayesinde çok güzel kot sırt çantası veya kottan el çantası yapabilirsiniz. Bu tür çalışmaları yaparak sizde boş zamanlarınızı değerlendirmiş olursunuz. Hem de kullanmadığınız kot pantolonları güzel bir amaç uğrunda değerlendirmiş olursunuz. Şimdi sizleri anlatımla baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

source : pinterest

eski-kot-pantolondan-askili-canta-yapmak

 

Daha önce paylaştığımız TAHTA ÇUBUKLA KOLAY TAKI KUTUSU YAPMAK başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir