Eski Kot Pantolondan Kot Etek Yapmak

 

 

0

 

Bu yazımda sizlere kottan mini etek yapmak için güzel bir değerlendirme projesi paylaştım. Hepimizin evinde kullanmadığımız ve atmaya kıyamadığımız kot pantolonları vardır.

Bu kot pantolonları atmanıza gerek yok. Onları çok güzel kottan süper mini haline getirebilirsiniz. Evde kot pantolonundan yeni eşya yapmak için daha önce de birçok geri dönüşüm ve yenileme çalışmaları paylaşmıştım.

Bu yazımda paylaştığım kendin yap projesinde eski kot pantolondan kot etek yapmak için resimli adımları gösteren güzel bir anlatım paylaştım. Yapmanız gereken terzi makası ile resimli anlatımdaki gibi ilgili yerlerden kesmek ve eski kottan süper mini etek yapmak için dikiş makinesi ile kestiğiniz yerdeki püskülleri ortadan kaldırmak.

 

 

Daha sonrasında harika bir kot mini etek sahibi olabilirsiniz. Şimdi sizleri eski kot pantolondan kot mini etek yapmak için resimli anlatım ise şöyle ;

eski-kot-pantolondan-kot-etek-yapmak

source : http://www.usefuldiy.com/diy-old-jeans-skirt/

 

Daha önce paylaştığımız Renkli Örgü Bileklik Yapmak başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir