Eski Kotla Kitap Kaplama – Resimli Anlatım

eski-kotla-kipat-kaplama-calismasi-737x415

Eski Kotla Kitap Kaplama – Resimli Anlatım

Eski kottan neler yapıldığını kısa süre önce paylaştığım çeşitli çalışmalarda görmüştük. Bu kez sizlere eski kotla kitap kaplama çalışması paylaşacağım. Gerçekten çok güzel gözüküyor. Sizinde ajandalarınız veya telli not yazdığınız kitaplarınız varsa, mutlaka bu kitaplarınızı veya defterlerinizi eski kot ile kaplamalısınız. Şahane gözükeceğini söyleyebiliriz.

Evinizde bulunan eski kot pantolonundan veya eski kot türü eşyalarınızı kullanarak bu çalışmayı çok kolay bir şekilde sizde evinizde yapabilirsiniz. Eski kottan yapılan diğer çalışmalar için sitemizde yer alan değerlendirme ve geri dönüşüm kategorilerine göz atmalısınız. Birbirinden farklı kottan yapılan çalışmalara inanın şaşıracaksınız.

source : http://lifemadecreations.blogspot.com.tr/2010/04/spring-in-my-step-blog-hop-with.html

jeans pot – jean pot – Jeans Topf

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*