Eski Kotla Kitap Kaplama – Resimli Anlatım

 

 

0

 

Eski Kotla Kitap Kaplama – Resimli Anlatım

Eski kottan neler yapıldığını kısa süre önce paylaştığım çeşitli çalışmalarda görmüştük. Bu kez sizlere eski kotla kitap kaplama çalışması paylaşacağım. Gerçekten çok güzel gözüküyor. Sizinde ajandalarınız veya telli not yazdığınız kitaplarınız varsa, mutlaka bu kitaplarınızı veya defterlerinizi eski kot ile kaplamalısınız. Şahane gözükeceğini söyleyebiliriz.

 

 

Evinizde bulunan eski kot pantolonundan veya eski kot türü eşyalarınızı kullanarak bu çalışmayı çok kolay bir şekilde sizde evinizde yapabilirsiniz. Eski kottan yapılan diğer çalışmalar için sitemizde yer alan değerlendirme ve geri dönüşüm kategorilerine göz atmalısınız. Birbirinden farklı kottan yapılan çalışmalara inanın şaşıracaksınız.

source : http://lifemadecreations.blogspot.com.tr/2010/04/spring-in-my-step-blog-hop-with.html

jeans pot – jean pot – Jeans Topf

 

 

Daha önce paylaştığımız Eski Araba Lastiğinden Salıncak Yapımı - Resimli Anlatım başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir