Eski Kottan Bebek Önlük Yapımı – Resimli Anlatım

evde-eski-kottan-bebek-onluk-yapimi7

Eski Kottan Bebek Önlük Yapımı – Resimli Anlatım

Evde eski giymediğiniz kot pantolonlarını veya kot eteklerini kullanarak harika bebek önlükleri yapmak ister misiniz? evet yanlış duymadınız. Eski kottan bebek önlük yapımı ile ilgili paylaşacağım bu çalışma sayesinde sizde evinizdeki eski kotları değerlendirebilecek ve yerine yeni bebek önlükleri yapabileceksiniz. Eskileri değerlendirme üzerine paylaştığım çalışmalara yenisini ekliyorum ve bu yazımda sizlere çok güzel bir eski kot değerlendirme çalışması paylaşıyorum.

Evinizde giymediğiniz veya kullanmadığınız kot giysilerinizi değerlendirerek çok güzel bebek önlükleri yapabilirsiniz. Evden ailesine ek kazanç sağlamak isteyen bayanlar da bu güzel çalışmayı yapıp, ürettikleri bebek önlüklerini satışa sunabilirler. Bu sayede evden kolay para kazanmak adına bu önlüklerden yapıp satabilirler. Eski kottan yapılan diğer çalışmalar yine bu yazımın sonunda sizlere benzer çalışmalar olarak karşınıza çıkacak. Onları da incelemenizi tavsiye ediyorum.

source : http://www.thimblythings.com/2009/06/01/in-praise-of-denim-bibs/

Jeansträgerkleid – chasuble en denim – denim pinafore

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*