Eski Kottan Bebek Önlük Yapımı – Resimli Anlatım

 

 

0

 

Eski Kottan Bebek Önlük Yapımı – Resimli Anlatım

Evde eski giymediğiniz kot pantolonlarını veya kot eteklerini kullanarak harika bebek önlükleri yapmak ister misiniz? evet yanlış duymadınız. Eski kottan bebek önlük yapımı ile ilgili paylaşacağım bu çalışma sayesinde sizde evinizdeki eski kotları değerlendirebilecek ve yerine yeni bebek önlükleri yapabileceksiniz. Eskileri değerlendirme üzerine paylaştığım çalışmalara yenisini ekliyorum ve bu yazımda sizlere çok güzel bir eski kot değerlendirme çalışması paylaşıyorum.

 

 

Evinizde giymediğiniz veya kullanmadığınız kot giysilerinizi değerlendirerek çok güzel bebek önlükleri yapabilirsiniz. Evden ailesine ek kazanç sağlamak isteyen bayanlar da bu güzel çalışmayı yapıp, ürettikleri bebek önlüklerini satışa sunabilirler. Bu sayede evden kolay para kazanmak adına bu önlüklerden yapıp satabilirler. Eski kottan yapılan diğer çalışmalar yine bu yazımın sonunda sizlere benzer çalışmalar olarak karşınıza çıkacak. Onları da incelemenizi tavsiye ediyorum.

source : http://www.thimblythings.com/2009/06/01/in-praise-of-denim-bibs/

Jeansträgerkleid – chasuble en denim – denim pinafore

 

 

Daha önce paylaştığımız 10 Farklı Sarkaç Süs Dekorasyon Fikirleri başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir