Eski Kottan Kova Yapımı – Resimli Anlatım

 

 

0

 

Eski Kottan Kova Yapımı – Resimli Anlatım

Eski kot pantolon kullanarak onu harika bir lazımlık veya sepete dönüştürmek ister misiniz? evet yanlış duymadınız… eski kottan kova yapımı ile ilgili paylaşacağım resimli anlatımlardan yararlanarak sizde evinizde bu güzel projeyi yapabilirsiniz. Eski kot pantolondan kova yapabilir veya lazımlık olarak kullanabilirsiniz. Sepet şeklinde şekil verilen eski kot parçalarına hem yeni görev tanınmış oluyor.

 

 

Hem de evinizi dekoratif olarak şık gösterecek güzel bir kot kovaya sahip oluyorsunuz. Anlatımlı adımları takip ederseniz sizde bu şık çalışmayı evinizde eğlenerek ve kolay bir şekilde yapabilirsiniz. Eski kottan yapılan çalışmaları paylaşmaya devam edeceğim. Bu çalışmada sizlere eski kot pantolon veya eski kot etek kullanarak çok güzel ve dekoratif bir kova yapılışının resimli anlatımını paylaştım. Kolay gelsin.

source : http://makezine.com/craft/denim_do-it-all_bins/

Jeans Eimer – jean seau – jeans bucket

 

 

Daha önce paylaştığımız Eski Kotla Kitap Kaplama - Resimli Anlatım başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir