Eski Kottan Okul Çantası Yapmak

 

 

1

 

Bu çalışmayı sırt çantası olarak da düşünebilirsiniz. Fakat resimli anlatımın sonlarına doğru çocuk resmi olduğu için bende okul çantası olarak adlandırdım. Eski kottan okul çantası yapmak için paylaştığım resimli anlatımda tüm adımlar ve detaylar verilmiş. Yapmanız gereken kullanmadığınız bir kot pantolonu makas ile kesip, parçaları bir araya getirmek.

Daha sonra kestiğiniz parçaları iğne iplik veya dikiş makinesi ile birleştirdikten sonra okul çantasının son halini ortaya çıkarabilirsiniz. Evde eski kot pantolondan okul çantası yapmak için daha önce sanırım bu tür paylaşımlar yapmadım. Bu çalışmada eski kot pantolondan sırt çantası yapmak için malzemeleri ise şu şekilde sıralayabiliriz. ;

  • eski kot pantolon.
  • terzi makası.
  • iğne iplik veya dikiş makinesi.
  • hasır ip veya kemer benzeri malzeme.
  • keçe veya pamuk, yün.

 

 

Malzemeleri kendinize göre değiştirebilir ve yapacağınız çalışma da resimli anlatımın dışına çıkabilirsiniz. Eski kottan sırt çantası yapmak için şimdi sizleri resimli anlatımla baş başa bırakıyorum.

eski-kottan-okul-cantasi-yapmak

Kottan sırt çantası yapmak için sanırım bu ilk paylaşımım olacak. Ama yapılışını görünce yapmalıyım dedim kendi kendime, sizde eski kot pantolonlarınızı atmaya kıyamıyorsanız onları değerlendirebilir ve çok güzel sırt çantalarına çevirebilirsiniz. Eski kot pantolondan sırt çantası yapmak için resimli anlatımdaki adımları uygulayarak sizde bu güzel çalışmayı zorlanmadan kolaylıkla yapabilirsiniz. Çocuklarınıza okul çantası olarak da yapabilirsiniz. Yada güzel sırt çantası yapabilir ve kampa giderken de kullanabilirsiniz. Kolay gelsin.

source : http://stylowi.pl/31038302

 

Daha önce paylaştığımız Yün İpten Nihale Yapmak başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

1 Yanıt

  1. Metin Atabay dedi ki:

    Faydalı oldu emeğinize sağlık ^^

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir