Eski Kottan Saksı Kılıfı Yapımı – Resimli Anlatım

1x1.trans

Kottan Saksı Kılıfı Nasıl Yapılır

Kot pantolondan saksı yapmak isteyenler olur diye düşünüp araştırıp bulduktan sonra paylaştığım bu güzel çalışmayı sizde seveceksiniz. Benim çok hoşuma gitti. Eski kot değerlendirme çalışması olarak kesinlikle denemenizi öneririm.

Eski kot pantolondan neler yapıldığını gördük. Hatta eski kotları değerlendirme ile ilgili hemen hemen birçok paylaşımda bulunmuşluğum vardır. Bu yazımda sizlere eski kottan saksı kılıfı yapımı ile ilgili anlatımlı resimler paylaşacağım.


Evinizde standart çiçek saksılarınız varsa ve göze hiç hitap etmiyorlarsa bu çalışmayı uygulayabilirsiniz. Eski kottan saksı kılıfı yapımı ile ilgili resimli anlatımdan yararlanarak sizde çiçek saksılarınızı şekillendirin.

Yapmanız gereken evinizde kullanmadığınız eski kot pantolon veya kot türü giyecekleri değerlendirip, saksı kılıfına dönüştürmek…

Paylaştığım anlatımlı resimlerde ne yapmanız gerektiği açıkça gözükmekte ve pratik bir şekilde bu çalışmayı sizde evinizde eğlenerek yapabilirsiniz. Tek renk saksılarınızı kot kılıflarla sararak görsel olarak harika dekoratif görüntüler elde edebilirsiniz.

source : http://blog.oubly.com/diy-denim-flower-pot-cover/

jeans Topf – jean pot – jeans pot

Farklı Renk Fermuarlardan Çanta Yapımı - Resimli Anlatım başlıklı yazımızı arkadaşların okudu ve beğendi. Hadi sende bir göz at?

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*