Eski Kottan Saksı Kılıfı Yapımı – Resimli Anlatım

 

 

0

 

Eski Kottan Saksı Kılıfı Yapımı – Resimli Anlatım

Eski kot pantolondan neler yapıldığını gördük. Hatta eski kotları değerlendirme ile ilgili hemen hemen birçok paylaşımda bulunmuşluğum vardır. Bu yazımda sizlere eski kottan saksı kılıfı yapımı ile ilgili anlatımlı resimler paylaşacağım. Evinizde standart çiçek saksılarınız varsa ve göze hiç hitap etmiyorlarsa bu çalışmayı uygulayabilirsiniz. Eski kottan saksı kılıfı yapımı ile ilgili resimli anlatımdan yararlanarak sizde çiçek saksılarınızı şekillendirin.

 

 

Yapmanız gereken evinizde kullanmadığınız eski kot pantolon veya kot türü giyecekleri değerlendirip, saksı kılıfına dönüştürmek… Paylaştığım anlatımlı resimlerde ne yapmanız gerektiği açıkça gözükmekte ve pratik bir şekilde bu çalışmayı sizde evinizde eğlenerek yapabilirsiniz. Tek renk saksılarınızı kot kılıflarla sararak görsel olarak harika dekoratif görüntüler elde edebilirsiniz.

source : http://blog.oubly.com/diy-denim-flower-pot-cover/

jeans Topf – jean pot – jeans pot

 

 

Daha önce paylaştığımız Farklı Renk Fermuarlardan Çanta Yapımı - Resimli Anlatım başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir