Eski Kottan Yelek Yapmak


eski-kottan-yelek-yapmak-481x415

Evde eski kottan yelek yapmak için paylaştığım resimli anlatımdan yararlanarak sizde evinizdeki eski kot pantolonu bir yeleğe dönüştürebilirsiniz. Resimli anlatımda adımlar verilmiş. Yapmanız gereken kot pantolonu gösterilen yerden kesmek ve daha sonra dikiş makinesi ile tekrar dikmek.

Bu sayede eski kottan yelek yapmış olacaksınız. Böylece eski bir eşyayı yeni giyilecek kaliteli bir elbiseye dönüştürebileceksiniz. Kot yelek almak yerine bu tür çalışmalar ile hem sevdiğiniz kot pantolonlarınızı değerlendirmiş olursunuz.

Hem de eski kot pantolondan yelek yaparak kıyafet kombin sorunlarınıza çözüm üretebilirsiniz. Bazen bayanlar evde kıyafet kombin yapmakta zorlanırlar. Bu yüzden bu tür değişikliklerle veya süsleme çalışmaları ile eski elbiseleri yeni gibi yapmak mümkün.


Sitemizde sürekli olarak eski elbiseleri yenileme çalışmalarına örnek birçok resimli anlatım paylaşmışımdır. Diğer çalışmalar ise hemen bu yazımın altında karşınıza çıkacaktır. Şimdi sizleri eski kottan yelek yapmak için resimli anlatımla baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

eski-kottan-yelek-yapmak

source : http://stylowi.pl/29229856

Evde Kumaştan Yastık Süsü Yapmak başlıklı yazımızı arkadaşların okudu ve beğendi. Hadi sende bir göz at?

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*