Eski Küvetten Koltuk Yapımı Resimli

 

 

0

 

Eski Küvetten Koltuk Yapımı Resimli

Eskiyen küvetlerinizi atmayın. Yada depoya kaldırdıysanız onları bir araya getirin ve resimli örneklerde olduğu gibi sizde güzel bir çalışma yapın. Bahçenize veya dekoratif koltuk olarak kullanabileceğiniz yerlerde harika duracaklar. Biraz boya, birazda minder yetecek…

 

 

Eski banyo küvetinden oturak yapmak veya bu tür değerlendirme çalışmalarını çok seviyorum. Hem eski eşyaları atmamış oluyoruz. Hem de bu tür eşyalarla evi çok farklı göstermiş oluyoruz. En son kardeş payı dizisinde böyle bir çalışma görmüştük. Eski banyo küvetini ikiye bölmüşler ve oturak yapmışlardı. Sizde aynısından yapabilirsiniz.

alte Badewanne Sitz – old tub of seats – vieux rafiot de sièges – gamle badekar sæder – antiga banheira de assentos – vecchia vasca di sedili

 

Daha önce paylaştığımız El Yapımı Ayna Nasıl Yapılır? Plastik Kaşıklardan Ayna Yapılışı başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir