ESKİ LASTİKTEN OYUN ALANI OYUNCAK YAPMAK

 

 

0

 

Eski lastikten oyun alanı oyuncak yapmak için bu tür fikirler her zaman işe yarar. Eski araba lastiği genelde depoya atılır. Geri dönüşüm için hurdacılara verilir. Yada lastikçilere çok ucuz bir miktara satılır.

Ancak eski lastikleri değerlendirerek onları çocukların oyun alanına harika tahterevalli oyuncak haline dönüştürebilirsiniz. Daha önce de lastikten salıncak yapmak için fikirler paylaştığımı hatırlıyorum.

Bu yazımın hemen altında karşınıza çıkacaktır. Bu yazımda paylaştığım eski lastikten oyun alanı oyuncağı yapmak için aşamaları yerine getirerek sizde eski lastiği oyuncağa dönüştürebilirsiniz.

Yapımı kolay olan bu çalışmayı zorlanmadan yapabileceğinizi düşünüyorum. Şimdi sizleri eski lastiği değerlendirme ve oyuncak yapmak için anlatımlı çalışma ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

 

 

eski-lastikten-oyun-alani-oyuncak-yapmak

source

 

Daha önce paylaştığımız PLASTİK KOLA ŞİŞESİNDEN SEVİMLİ KUŞ YUVASI YAPMAK başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir