ESKİ MOBİLYALARI DEĞERLENDİRME FİKİRLERİ

 

 

0

 

Eski mobilyaları değerlendirme fikirleri arıyorsanız doğru yerdesiniz. Bu yazımda sizlere eski mobilyaları değerlendirme fikirlerinden olan güzel bir çalışmanın resimli anlatımını paylaştım.

Yabancılarda ki gibi bizim de evimizde iki katlı yataklar veya yatak başlıkları vardır. Resimli anlatımda yatak başlıklarından köşe koltuk oturma grubu yapılması veya yatak başlıklarından döner koltuk yapmak için de değerlendirebileceğiniz bir çalışma yer alıyor.

Resimli anlatıma uygun olarak sizde evinizdeki bu tür mobilyalarınızı değişik eşyalara dönüştürebilirsiniz. Evde kolay yapılan bu tür çalışmalar sayesinde eski mobilyalarınızı da değerlendirmiş olursunuz.

Resimli anlatımda detaylı bir şekilde yapılan işlemler gösterilmemiş. Ancak kabaca da olsa ne yapılmak istenildiğini anlayabiliyorsunuz.

 

 

Benzer çalışmaları kendin yap kategorisinde sürekli paylaşıyorum. Şimdi sizleri bu güzel çalışmanın resimli anlatımı ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

eski-mobilyalari-degerlendirme-fikirleri

source

 

Daha önce paylaştığımız EVDE ESKİ KOMİDİNLERİ YENİLEME FİKİRLERİ başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir