ESKİ PENCERE ÇERÇEVESİNDEN TAKI AKSESUAR ASKISI YAPMAK

 

 

0

 

Evinizden çıkan eski pencere çerçevelerini atıyorsanız veya depoya kaldırıyorsanız, onları değerlendirme fikri paylaştım.

Pencere çerçevesinden takı aksesuar askısı yapmak için paylaştığım bu güzel örnek çalışma da gereken malzemeler sprey boya, tavik kümesi yapımında kullanılan tel yeterli olmaktadır.

Çerçeveyi odanızda bir köşeye takı askılığı olarak dönüştürebilirsiniz. Hem eski eşyayı atmamış değerlendirmiş olursunuz. Hem de yepyeni akıllı bir eşyaya sahip olmuş oluyorsunuz.

Eski pencere çerçevesinden takı askısı yapmak için daha önce benzer çalışmalar paylaştığımı hatırlıyorum. Onları da incelemenizi tavsiye ederim.

Şimdi sizleri çalışmanın örnek resimli anlatımı ile baş başa bırakacağım. Aklınıza takılan bir şey olursa lütfen danışın. Kolay gelsin.

 

 

eski-pencere-cercevesinden-taki-aksesuar-askisi-yapmak

source

 

Daha önce paylaştığımız ŞARAP MANTARINDAN MİNYATÜR SÜS YAPMAK başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir