ESKİ PENYEDEN ASKILI BLUZ YAPMAK

 

 

0

 

Eski penyeden askılı bluz yapmak için paylaştığım bu güzel çalışmadan sizde yararlanmalısınız. Evinizde mutlaka eski penye veya tişörtler vardır.

Onları benim gibi kesip el bezi yapmak yerine sizde onları bu şekilde değerlendirebilirsiniz. Gerçeği söylemek gerekirse bu çalışmayı bende eski penyeler için yapmayı düşüneceğim.

Kolay yapılan değerlendirme çalışmaları ile sizde eskilerinizi değerlendirebilir ve yeni kıyafetlere sahip olabilirsiniz. Adım adım anlatımından yararlanarak sizde eski penyeleri yeni kıyafetlere dönüştürebilirsiniz.

Anlatımlı çalışmalar sayesinde sizde eski penyeden yeni tişört veya askılı bluz yapabilirsiniz. Daha önce de eski penye değerlendirme çalışması ve eski tişört değerlendirme çalışmaları paylaşmıştım.

 

 

Onları da inceleyebilirsiniz. Anlatımlı olması bakımından kolay bir şekilde çok güzel çalışmalar yapabilir ve eski tişörtleri değerlendirebilirsiniz. Kolay yapılan çalışmaları paylaşmaya devam edeceğim.

eski-penyeden-askili-bluz-yapmak

source

 

Daha önce paylaştığımız SOSİS BALONLA KALPLİ KAPI SÜSÜ YAPMAK başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir