Eski Penyeden Kedi Yastığı Yapmak

 

 

0

 

Evde eski penyeleri atmaya kıyamıyorsanız? onlardan çok güzel kedi yastıkları yapabilirsiniz. Tabi ki evde kedi besliyorsanız? eğer beslemiyorsanız da yaslanmalık harika yastıklar veya minderler yapabilirsiniz. Daha önce köpek minderi yapmak için çeşitli paylaşımlarda bulunmuştum.

Bu yazımda ise size eski penyeden kedi minderi yapmak isteyenler için çok güzel bir resimli anlatım paylaştım. Yapımı oldukça kolay olan bu çalışmayı eski penyeyi kestikten sonra gerekli yerlerden dikerek içini pamuk veya yün doldurarak kedi yastığına dönüştürebilirsiniz.

Paylaştığım resimli anlatımda ne yapmanız gerektiği açık açık gösteriliyor. Tek yapmanız gereken eski penyeyi resimli anlatımdaki gibi gerekli yerlerden kesmek ve içini yün yada pamuk ile doldurduktan sonra dikiş makinesi ile veya elde dikerek çalışmayı tamamlamak. Bu sayede kediniz için harika bir yastık yapmış olacaksınız. Evde eski penyeden kedi yastığı yastığı yapmak için anlatımlı resim ise şöyle ;

 

 

eski-penyeden-kedi-minderi-yapmak

source : http://stylowi.pl/19151252

 

Daha önce paylaştığımız Eski Kazaktan Köpek Elbisesi Yapmak başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir