Eski Penyeden Kolay Bileklik Yapmak

 

 

0

 

Evde nelerden bileklik yapabiliriz? diyenlere cevap niteliğinde ki paylaşımım sayesinde sizde eski penyeden veya eski kazaktan kolay bileklik yapmayı öğrenebileceksiniz. Bazen eski giysilerimizi kesip ya bez yaparız.

Yada başka bir amaç uğruna harcarız. Bu yazımda sizlere Eski penyeden kolay bileklik yapmak isteyenler için çok güzel bir resimli anlatım paylaştım.

Evde kolay bir şekilde yapabileceğiniz bu çalışma sayesinde eski kumaştan bileklik yapmak veya atık kumaştan bileklik nasıl yapılır? sorusu soranlara paylaştığım bu güzel çalışmayı beğeneceğinizi umuyorum.

Eski tişörtten bileklik yapmak için daha önce benzer çalışmalar paylaştığımı hatırlıyorum. Hemen bu yazımın da altında karşınıza çıkacaktır. Onları da inceleyebilirsiniz. Evde eski penyeden bileklik yapmak için resimli anlatım ise şöyle ;

 

 

eski-penyeden-kolay-bileklik-yapmak

source : http://stylowi.pl/424499

 

Daha önce paylaştığımız Evde Kolay Penye Nasıl Süslenir başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir