Eski Penyeden Kolay Paspas Yapmak


Evde kullanmadığınız eski penyelerden paspas çalışması yapabilirsiniz. Evde eski penyeden paspas yapmak için bu yazımda paylaştığım resimli anlatımda hemen hemen nasıl yapıldığı belirtilmiş.

Sizde evde eski bir penyeyi çok güzel bir paspasa dönüştürebilirsiniz. Evde eski penyeden paspas yapmak için daha önce de benzer güzel çalışmalar paylaşmıştım.

Bu yazımda da yine paylaştığım güzel çalışmadan yararlanarak sizde eski penyeden paspas yapabilirsiniz. Yada artık kumaşlardı birbirine dikerek örgü usulü paspas modelini yapabilirsiniz.

Evde eski penyeden paspas yapmak için benzer çalışmaları sitemizde yer alan ” Değerlendirme ” bölümünde bulabilirsiniz.

Eski penyeden neler yapılır diyorsanız sitemizde hatta bu yazımın hemen altında benzer çalışmalara göz atabilirsiniz. Şimdi sizleri eski penyeden kolay paspas yapmak için resimli anlatımla baş başa bırakıyorum.

eski-penyeden-kolay-paspas-yapmak

source : http://weheartit.com/entry/217932812

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*