Eski Penyeden Örgü Saç Bandı Yap

 

 

0

 

Evde eski penyeden örgü saç bandı yapmak için bir önceki paylaştığım çalışmalara benzer yine güzel bir proje paylaştım. Eski penyenizi atmaya kıyamıyorsanız, onu kesip örgü saç bandı haline getirebilirsiniz. Örgü saç bandı yapmak oldukça kolay ve eğlenceli bir çalışmadır.

Evde kolaylıkla yapabilir ve zorlanmadan harika saç bandı modelleri yapabilirsiniz. Eski tişörtten örgü saç bandı yapmak için paylaştığım resimli anlatımda ki tüm detaylar sırasıyla paylaşılmış. Bu güzel çalışmayı yapmanız için gerekli malzemeler ise şöyle ;

  • makas.
  • eski penye.
  • iğne iplik.

Bu çalışmayı bileklik yapmak için de kullanabilirsiniz. İster başınıza örgü saç bandı olarak yapabilirsiniz. İsterseniz biraz küçük bir şekilde örgü kolye yapabilir veya eski penyeden örgü bileklik olarak da yapmayı düşünebilirsiniz. Yapımı kolay olan bu çalışmanın tüm anlatımı resimli örnekte mevcut. Şimdi sizleri eski tişörtten örgü bileklik yapmak için resimli anlatımla baş başa bırakıyorum.

 

 

eski-penyeden-orgu-sac-bandi-yapmak

Penyeden örgü bileklik yapmak için de bu güzel çalışmayı yapmayı düşünebilirsiniz. Örgü yapımı için eski tişörtten 4/5 adet uzun parça kumaş kesmeniz yeterli olacaktır. Kestiğiniz örgü kumaş parçalarını örgü tekniği ile birbirine örebilir ve bileklik yada kolye yapabilirsiniz. Evde eski penyeden örgü bileklik yapmak için paylaştığım resimli anlatımdaki gibi sizde eskiyen ve atmaya bir türlü kıyamadığınız tişört veya penyelerinizi bu çalışma için kullanmayı düşünebilirsiniz. Evde kolay örgü bileklik yapmak için diğer çalışmalar ise hemen bu yazımın altında karşınıza benzer yazılar şeklinde çıkacaktır. Kolay gelsin.

source : http://theberry.com/2014/01/19/sunday-brunch-50-photos-39/

 

 

Daha önce paylaştığımız Eski Penyeden Saç Bandanası Yap başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir