ESKİ PENYEDEN OYUNCAK AYI YAPMAK

 

 

0

 

ESKİ TİŞÖRTTEN OYUNCAK AYI NASIL YAPILIR

Eski penyeden oyuncak ayı yapmak isteyenler için bulduğum güzel ve eğlenceli bir çalışma ile yine karşınızdayım. Benzerlerini daha önce sıkça paylaştığımı görebilirsiniz.

Hemen bu yazımın altında bulacağınız tüm çalışmalara 7/24 ulaşabilir ve hepsinden yararlanabilirsiniz. Anlatımlı çalışmaları buldukça sizlere sunmaya devam edeceğim.

Bu yazımda paylaştığım çalışma da eski penyelerinizi oyuncak ayıya çevirebilir ve onlarla oynayabilirsiniz. Çocuklarınıza küçük peluş oyuncak yapmış olursunuz.

Bu tür çalışmalar sayesinde evinizi süsleyecek oyuncak ayı çalışmalarına da sahip olmuş olursunuz. Altta yapımını gösteren çalışma sayesinde sizde eski penyeden oyuncak yaparak çocuklarınızı mutlu edebilirsiniz.

Benzer çalışmaları değerlendirme kategorisi ile kendin yap bölümünde sıkça bulabilirsiniz. Hemen bu yazımın altında karşınıza çıkacak örnekleri de incelemeyi unutmayın.

 

 

Şimdi sizleri eski tişörtten oyuncak ayı yapmak için anlatımlı çalışma ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

eski-penyeden-oyuncak-ayi-yapmak

source

 

Daha önce paylaştığımız KUMAŞTAN ANLATIMLI MİNYATÜR KUŞ YAPMAK başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir