Eski Penyeden Ponpon Paspas Yapmak

 

 

0

 

Eski kullanmadığınız penyeleri kesip, atık kumaş haline getirdikten sonra ponpon paspas modeli yapmada kullanabilirsiniz.

Evde eski penyeden ponpon paspas yapmak paylaştığım resimli anlatımdan yararlanarak sizde kısa sürede bu güzel paspas çalışmasının aynısından yapabilirsiniz.

Örgü paspas modeli gibi gözükse kullanmadığınız penyeleri kesip, parçalar haline getirebilirsiniz. Eski penyeden paspas yapmak için daha önce de değişik çalışmalar paylaşmıştım.

Hatta bu yazımın altında karşınıza paspas ile ilgili diğer benzer çalışmalar çıkacaktır. Onları da inceleyebilirsiniz. Evde kolay paspas yapmak için kumaş veya farklı parça kumaşlara ihtiyacınız olacak.

 

 

Bu malzemeleri ise eski penyelerinizden elde edebilirsiniz. Makas ile uzun uzun parçalar haline getirdikten sonra ponpon paspas çalışmasını kısa sürede yapıp tamamlayabilirsiniz. Evde kolay eski penyeden ponpon paspas yapmak için resimli anlatım ise şöyle ;

eski-penyeden-ponpon-paspas-yapmak

source : http://www.howtoinstructions.org/how-to-make-beautiful-area-rug-with-old-t-shirts-step-by-step-diy-tutorial-instructions/

 

 

Daha önce paylaştığımız Fimo Hamurundan Penguen Ailesi Yapmak başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir