ESKİ PENYEDEN SEPET ÖRGÜ ELBİSE YAPMAK

1x1.trans

Eski penyeden sepet örgü elbise yapmak için paylaştığım bu güzel çalışma ile sizde evinizdeki eski penyeleri değerlendirebilirsiniz.

Evde kolay bir şekilde yapabileceğiniz bu tür değişik fikirler sayesinde hem yeni elbiselere sahip olmuş oluyorsunuz. Hem de eskileri değerlendirmiş ve anıları çöpe atmamış oluyorsunuz.

Eski penyeden sepet örgü elbise yapmak için adım adım sizde eski penyenizi değerlendirebilirsiniz. Anlatımlı çalışma sayesinde sizde kısa sürede penyeyi sepet örgülü elbise modeline dönüştürebilirsiniz.

Adımları uygulayarak sizde kısa sürede çok güzel ve şık kıyafetler yapabilirsiniz. Anlatımlı olması sayesinde zorlanmadan bu güzel çalışmayı yapabilir ve kısa sürede tamamlayabilirsiniz.

Eski penyeden sepet örgü kıyafet yapmak için benzer çalışma paylaşımları varsa hemen bu yazımın altında bulabilirsiniz. Şimdi sizleri çalışma ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.


eski-penyeden-sepet-orgu-elbise-yapmak

source

SOSİS BALONLA KALPLİ KAPI SÜSÜ YAPMAK başlıklı yazımızı arkadaşların okudu ve beğendi. Hadi sende bir göz at?

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*