ESKİ POLARDAN KÖPEK MONTU YAPMAK

 

 

0

 

Evde kullanmadığınız eski polarınız varsa ve atmaya kıyamıyorsanız, tabi ki öncelikli önerimiz ihtiyacı olan birisine vermeniz yönündedir.

Ancak fazla polarınız varsa ve evinizde ev arkadaşınız bir köpek ise, mutlaka ona da güzel bir kıyafet veya mont olarak dönüştürmeyi düşünebilirsiniz.

Sitemizde köpek elbisesi yapmak veya kedi kıyafeti yapmak için birçok örnek çalışmayı paylaşmıştık. Bu yazımda da yine sizlere eski polardan köpek montu yapmak için güzel bir anlatıma sahip resimli hoş bir anlatım paylaştım.

Adımları uygulayarak sizde eski elbiselerden köpeğinize çok güzel şık kıyafetler veya montlar yapabilirsiniz. Onlarında bizim gibi üşüyebileceğini unutmamız gerekiyor.

 

 

Evde veya dışarıda da hoş bir görüntüye sahip olacaklarını da eklemek isterim. Şimdi sizleri eski polardan nasıl köpek montu yapılır? sorularınıza cevap olması amacıyla resimli anlatımla baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

eski-polardan-kopek-montu-yapmak

source : https://tr.pinterest.com/pin/259942209720287487/

 

 

Daha önce paylaştığımız ESKİ ÇORAPTAN KÖPEK MONTU YAPMAK başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir