ESKİ PORSELEN DEMLİKTEN SAKSI YAPMAK

 

 

0

 

Evde kullanmadığınız ve atmaya kıyamadığınız porselen demlikleri çok güzel dekoratif saksılara dönüştürebilirsiniz. Eski porselen demlikten saksı yapmak isteyenler için paylaştığım bu güzel çalışma da resimli anlatımda tüm detaylar verilmiş.

Yapmanız gereken fazla bir şey yok. Porselen demliğin üzerine çiçek koyup, istediğiniz bir yerde kullanabilirsiniz. Gerçekten hem değişik bir görüntü, hem de evinizi güzelleştirecek güzel bir fikir olduğunu söyleyebilirim.

Eski porselen demliği saksı yapmak isteyip de bir türlü yapmayan ev hanımları yapılmış örneğinin nasıl göründüğünü görerek, belki fikirlerini değiştirebilirler.

 

 

Bende evde kullanmadığım çaydanlıkları saksıya dönüştürmeyi düşünüyorum. Özellikle balkonu olan ev hanımları bu tür değişik saksı fikirleri ile evlerinin balkonlarını çok güzel bir hale getirebilirler.

Eski demlikten saksı yapmak için daha önce benzer örneklerini paylaştığımı hatırlamıyorum. Fakat hemen bu yazımın altında karşınıza çıkacaktır eğer varsa… şimdi sizleri resimli örnekle baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

eski-porselen-demlikten-saksi-yapmak

source : http://www.repiny.com/pin-7344.html

 

Daha önce paylaştığımız OKUL ÖNCESİ RESİMLİ NOT KAĞIDI YAPMAK başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir