ESKİ PORSELEN DEMLİKTEN SAKSI YAPMAK

eski-porselen-demlikten-saksi-yapmak-419x415

Evde kullanmadığınız ve atmaya kıyamadığınız porselen demlikleri çok güzel dekoratif saksılara dönüştürebilirsiniz. Eski porselen demlikten saksı yapmak isteyenler için paylaştığım bu güzel çalışma da resimli anlatımda tüm detaylar verilmiş.

Yapmanız gereken fazla bir şey yok. Porselen demliğin üzerine çiçek koyup, istediğiniz bir yerde kullanabilirsiniz. Gerçekten hem değişik bir görüntü, hem de evinizi güzelleştirecek güzel bir fikir olduğunu söyleyebilirim.

Eski porselen demliği saksı yapmak isteyip de bir türlü yapmayan ev hanımları yapılmış örneğinin nasıl göründüğünü görerek, belki fikirlerini değiştirebilirler.

Bende evde kullanmadığım çaydanlıkları saksıya dönüştürmeyi düşünüyorum. Özellikle balkonu olan ev hanımları bu tür değişik saksı fikirleri ile evlerinin balkonlarını çok güzel bir hale getirebilirler.

Eski demlikten saksı yapmak için daha önce benzer örneklerini paylaştığımı hatırlamıyorum. Fakat hemen bu yazımın altında karşınıza çıkacaktır eğer varsa… şimdi sizleri resimli örnekle baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

eski-porselen-demlikten-saksi-yapmak

source : http://www.repiny.com/pin-7344.html

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*