Eski Sandalyelerden Yeni Dekoratif Eşya Yapımı

eski-ahsap-sandalyelerden-yeni-dekoratif-esya-yapimi-e1440522911361-600x415

Eski Sandalyelerden Yeni Dekoratif Eşya Yapımı

Evinizde eski sandalyeleriniz varsa bu sandalyeleri atmayın. En azından bu yazımda paylaşacağım örnek çalışmalara göz attıktan sonra sizde evinizdeki eski ahşap sandalyeleri değerlendirebilirsiniz. Eski sandalyelerden yeni dekoratif eşya yapımı ile ilgili paylaşacağım örnek çalışmaları gördüğünüzde şaşırabilirsiniz. Çünkü eski ahşap sandalyelerden harika yeni eşyalar yapılmaktadır.

Dekorasyon kategorisine ekleyeceğim bu paylaşımın dışında diğer dekorasyon fikirleri çalışmalarına yine aynı ilgili kategoriden ulaşabilirsiniz. Kendin yap kategorisinde ise bu tür çalışmaların yapımını anlatan çalışmalara ulaşabilirsiniz. Eski ahşap sandalyeleri değerlendirerek harika yeni oturaklara veya oturma gruplarına çevirebilirsiniz. Paylaşacağım örnek resimlerde yapılan harika dekorasyon fikirleri çok hoşunuza gidecek.

source : http://www.goodshomedesign.com/diy-bench-broken-chairs/

wooden chairs evaluation – évaluation des chaises en bois – Holzstühle Bewertung

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*