Eski Şemsiyelerden Neler Yapılır?

 

 

0

 

Eski Şemsiyelerden Neler Yapılır?

Evinizde bulunan eski şemsiyelerden neler yapabilirsiniz? hiç düşündünüz mü? evet bu yazımda sizlere eski şemsiyelerinizi nelere dönüştürebileceğinizi gösteren örnek çalışmalar paylaşacağım. Beğendiğiniz örnek çalışmaya göre kendi eski şemsiyelerinizi dönüştürebilir ve yeni eşyalara çevirebilirsiniz. Değerlendirme kategorisine ekleyeceğim bu çalışmaya benzer çalışmaları yine aynı kategoride bulabilirsiniz.

 

 

Eski şemsiyelerden neler yapacağınızı örnek çalışmalardan görecek ve hatta bazılarına şaşıracaksınız. Evde eski şemsiyeleriniz varsa hepsini bir araya getirin ve bu yazımda paylaşacağım örnek çalışmalara bir göz atın. Daha önce sitemizde şemsiyeden abajur yapımı ile ilgili bir paylaşımım olmuştu. Yine ona benzer bir örnek resmi bu paylaşımda görebilirsiniz. Şemsiyelerden neler yapıldığını hep birlikte görelim ;

source : http://www.nonsprecare.it/riciclo-creativo-ombrelli-vecchi-rotti/riciclo-creativo-ombrelli-vecchi-rotti-12

alte Dach – vieux parapluie – old umbrella

 

 

Daha önce paylaştığımız Evde Kolay Örgü Horoz Yapımı - Anlatımlı başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir