Eski Şemsiyelerden Neler Yapılır?

evde-eski-semsiyelerden-neler-yapilir2-350x415

Eski Şemsiyelerden Neler Yapılır?

Evinizde bulunan eski şemsiyelerden neler yapabilirsiniz? hiç düşündünüz mü? evet bu yazımda sizlere eski şemsiyelerinizi nelere dönüştürebileceğinizi gösteren örnek çalışmalar paylaşacağım. Beğendiğiniz örnek çalışmaya göre kendi eski şemsiyelerinizi dönüştürebilir ve yeni eşyalara çevirebilirsiniz. Değerlendirme kategorisine ekleyeceğim bu çalışmaya benzer çalışmaları yine aynı kategoride bulabilirsiniz.

Eski şemsiyelerden neler yapacağınızı örnek çalışmalardan görecek ve hatta bazılarına şaşıracaksınız. Evde eski şemsiyeleriniz varsa hepsini bir araya getirin ve bu yazımda paylaşacağım örnek çalışmalara bir göz atın. Daha önce sitemizde şemsiyeden abajur yapımı ile ilgili bir paylaşımım olmuştu. Yine ona benzer bir örnek resmi bu paylaşımda görebilirsiniz. Şemsiyelerden neler yapıldığını hep birlikte görelim ;

source : http://www.nonsprecare.it/riciclo-creativo-ombrelli-vecchi-rotti/riciclo-creativo-ombrelli-vecchi-rotti-12

alte Dach – vieux parapluie – old umbrella

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*