Eski Tahta Paletlerden Yapılan Çalışmalar

 

 

0

 

Eski Tahta Paletlerden Yapılan Çalışmalar

Tahta paletleri kullanarak harika geri dönüşüm ürünleri elde edebiliriz. Bu yazımızda resimlerini incelediğiniz çalışmaların tamamı tahta paletler kullanılarak yapılmıştır. Sizlerde kolay ve pratik bir şekilde eski tahta paletleri kullanarak muhteşem eşyalar yapabilirsiniz.

Ahşap paletten oturak yapmak veya daha değişik fikirler arıyorsanız, sitemizde bol bol bu türden fikirler yer alıyor. Daha önce ki paylaştığımız çalışmalar ise hemen bu yazımızın altından karşınıza çıkacak. Onları da inceleyebilir ve keyif alabilirsiniz. Kolay gelsin.

tahta-paletlerden-yapilanlar

tahta-paletlerden-yapilanlar2

tahta-paletlerden-yapilanlar3

 

 

tahta-paletlerden-yapilanlar4

tahta-paletlerden-yapilanlar5

tahta-paletlerden-yapilanlar6

diejenigen von Holzpaletten gestellt – those made of wooden pallets – celles qui sont faites de palettes en bois – dem, der foretages af træpaller – aquelas feitas de paletes de madeira – quelli fatti di pallet di legno

 

Daha önce paylaştığımız Kablo Makarasından Yapılan Sehpa ve Puf Örnekleri başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir