Eski Tekerlekten Puf Yapılışı Resimli Anlatım


eski-tekerlekten-puf-yapilisi2

Eski Tekerlekten Puf Yapılışı Resimli Anlatım

Detaylı bir şekilde eski lastiklerinizi nasıl pufa dönüştüreceğinizi göreceksiniz. Kolay yapılışı sayesinde sizde evinize kullanışlı puf yapabileceksiniz. Resimli anlatımı takip ederek, bu güzel çalışmayı çok pratik ve kolay bir şekilde yapabilirsiniz.

Eski araba lastiklerini değerlendirerek puf minder yapmakla ilgili birçok farklı çalışmayı daha önce de paylaşmıştık. Bu da yine bir benzeri olarak karşınıza çıkıyor. Bu güzel çalışmadan da yararlanabilir ve evde eski lastikten puf oturak yapabilirsiniz.

Yapımı zor olmayan çalışmanın detaylı anlatımı ise hemen altta yer alıyor. Kısa sürede yapabilirsiniz. Kolay gelsin.


eski-tekerlekten-puf-yapilisi

puff aus Altreifen – puff from old tires – bouffée de vieux pneus – pust fra gamle dæk – sopro de pneus velhos – puff da vecchi pneumatici

Dantel Mumluk Modeli başlıklı yazımızı arkadaşların okudu ve beğendi. Hadi sende bir göz at?

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*