Eski Tişörtten Atkı Yapılışı – Resimli Anlatım

 

 

0

 

Eski Tişörtten Atkı Yapılışı – Resimli Anlatım

Evinizde kullanmadığınız eski tişörtleriniz varsa, bu yazımda paylaşacağım resimli anlatımdan yararlanarak sizde evinizde eski penyelerinizden atkılar yapabileceksiniz. Resimli anlatımdaki adımları uygulayarak sizde eski tişörtlerinizi kolaylıkla yeni atkılara dönüştürebilirsiniz. Yapımı oldukça kolay olan bu çalışmayı mutlaka yapmalısınız. Eski tişörtten atkı yapımını anlatan resimli anlatımda anlatılan çalışmayı sizde evinizde rahatlıkla ve kolaylıkla yapabilirsiniz.

Eski tişörtten atkı yapma ile ilgili sanırım daha önce de paylaşımlarda bulunmuştum. Bu yazımda da yine sizlere önceki paylaşımlarım gibi eski penyeden atkı yapımını anlatan şahane bir resimli anlatım paylaşacağım. Nette dolaşırken yabancı bir kaynakta bulduğum bu çalışmayı mutlaka denemelisiniz.

 

 

eski-tisortten-atki-yapimi

source : http://hobbywork.ru/sharf-snud-iz-staroy-futbolki/

T-shirt scarf – T-shirt écharpe – T-shirt Schal

 

Daha önce paylaştığımız Resimli Ön Sayfa Örnekleri - Kapak Sayfaları başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir