Eski Tişörtten Bebek Önlüğü Yapımı

 

 

0

 

Eski Tişörtten Bebek Önlüğü Yapımı

Eski tişörtlerinizi atmayın. Onları kullanarak farklı şeyler yapabileceğiniz gibi, el bezi yapmak yerine onları kullanarak bebeklerinize önlükler yapabilirsiniz. Gerçekten harika ve kullanışlı bebek önlükleri yapabileceksiniz.

Bu yazımızda sizlere eski tişörtten önlük yapımını göstereceğiz. Eski penyeden bebek önlüğü yapabilir ve keyifle bebeğiniz için kullanabilirsiniz. Bu tür güzel çalışmaları daha önce de değerlendirme kategorisinde paylaşmıştık.

Onları da hemen bu yazımızın altından ulaşarak inceleyebilir ve nasıl yapıldıklarını öğrenebilirsiniz. Hemen altta öğretici videolar da yer alıyor. Onları da incelemeyi unutmayın. Kolay gelsin.

eski-tisortten-bebek-onlugu-yapimi

 

 

eski-tisortten-bebek-onlugu-yapimi2

eski-tisortten-bebek-onlugu-yapimi3

https://www.youtube.com/watch?v=JyfA_hwybL0

 

 

Eski sevimli tişörtlerinizi daha şirin eşyalar haline getirebilirsiniz. Bu örnekte olduğu gibi… Sizlerde çocuklarınıza bu şekilde eğlenceli eşyalar yapabilirsiniz.

Babyschellfisch aus alten T-Shirts – baby bib from old T-shirts – bavoir vieux T-shirts

 

 

Daha önce paylaştığımız Çiçekli Bebek Battaniyesi Yapılışı başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir