ESKİ TİŞÖRTTEN ÇİÇEK SAKSI ASKILIĞI YAPMAK

 

 

0

 

Eski tişörtten çiçek saksı askılığı yapmak için paylaştığım bu güzel çalışmayı sizde yapmayı düşünebilirsiniz. Evde kolay yapılan çalışmaları sizde değerlendirebilir ve evinizi güzelleştirme fikirleri olarak düşünebilirsiniz. Eski tişörtten çiçek saksı askılığı yapmak için paylaştığım resimli anlatımda ki adımları uygulayarak sizde çok güzel çiçek sarkaçlar yapabilirsiniz.

Bu tür sarkaç saksılık çalışmaları ile evinizi güzelleştirebilir ve dekoratif olarak güzel süsleme çalışmalarına da sahip olmuş olursunuz. Eski tişörtten çiçek sarkaç saksılık yapmak için anlatımlı çalışmayı sizde eski penyeden yapabilirsiniz. Önce onları ipe çevirip, daha sonra bağlama yöntemi ile sarkaç çiçeklik süs çalışmasını tamamlayabilirsiniz.

Anlatımlı sarkaç saksılık yapmak için tüm aşamalar gösterilmiş. Tek yapmanız gereken eskimiş ve atmaya kıyamadığınız tişört veya penyeyi alıp önce kestikten sonra, daha sonra bağlayarak sarkaç saksılık askılığına dönüştürmek.

 

 

Kolay adımları sayesinde sizde zorlanmadan bu güzel sarkaç saksılık çalışmalarını yapabilirsiniz. Evde kolay yapılan çalışmaları daha önce de sürekli olarak paylaşmıştık. Bu yazımızda da yine sizlere evinizi güzelleştirecek bir fikir paylaştık. Umarım beğenirsiniz. Şimdi çalışma ile sizleri baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

eski-tisortten-sarkac-cicek-askiligi-yapmak

source

 

 

Daha önce paylaştığımız ANLATIMLI SARKAÇ AHŞAP SAKSILIK YAPMAK başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir