Eski Tişörtten Kolye Nasıl Yapılır? Videolu


eski-tisortten-kolye-yapimi-720x415

Evde eski tişörtlerinizi geri dönüşüm olarak bu yazımızdaki gibi değerlendirebilir ve harika kolyeler yapabilirsiniz. Evde kullanmadığınız eski penyelerinizi şık kolyelere dönüştürebilirsiniz. Eski penyeden kolye yapmak için altta sizlere değişik bir anlatım paylaştım.

Daha önce de değerlendirme kategorisinde çeşitli çalışmalar paylaştım. Eski tişörtten kolye nasıl yapılır? diyorsanız bu yazımda sizlere paylaştığım anlatımlı çalışmadan yararlanarak sizde evinizde bu güzel çalışmayı yapabilirsiniz. Öncelikle penyeyi yere serip üzerinde falçata veya kesici bir bıçak türü araç ile ip şeklini alacak uzunluklarda kesmekle başlayabilirsiniz.

Ardından kestiğiniz parçaları diğer anlatımlarda ki gibi örebilir veya uzunlamasına kullanarak çeşitli atkılar veya kolyeler yapabilirsiniz. Gerçekten ilginç çalışmalar ve değişik kolye modelleri ortaya çıkmakta… Sizde eski tişörtten kolye yapabilirsiniz. Şimdi sizleri eski penyeden kolye yapmak isteyenler için resimli anlatımla baş başa bırakıyorum.

eski-tisortten-kolye-yapimi


eski-tisortten-kolye-yapimi2

eski-tisortten-kolye-yapimi3

vieux collier t-shirt – alten T-Shirt mit Halskette – old t-shirt necklace – Flexilis fibulam armillam – fibbia in gomma, braccialetto – caucho pulsera hebilla

Üstteki çalışmada eski penyeden kolye yapmak isteyenler için anlatım paylaştım. Alttaki diğer çalışmalarda ise değişik boyun bağı veya atkı modelleri gibi gözüktü bana… sizde evinizde bu güzel çalışmayı yapabilir ve kıyafetlerinize kombinleyebilirsiniz. Evde eski penyeden takı yapmak isteyenler sitemizde yer alan kendin yap ve takı tasarım bölümlerine de göz atabilirler. Kolay gelsin.

Çoraptan Kedi Yapılışı Resimli Anlatım başlıklı yazımızı arkadaşların okudu ve beğendi. Hadi sende bir göz at?

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*