Eski Tişörtten Kolye Nasıl Yapılır? Videolu

 

 

0

 

Evde eski tişörtlerinizi geri dönüşüm olarak bu yazımızdaki gibi değerlendirebilir ve harika kolyeler yapabilirsiniz. Evde kullanmadığınız eski penyelerinizi şık kolyelere dönüştürebilirsiniz. Eski penyeden kolye yapmak için altta sizlere değişik bir anlatım paylaştım.

Daha önce de değerlendirme kategorisinde çeşitli çalışmalar paylaştım. Eski tişörtten kolye nasıl yapılır? diyorsanız bu yazımda sizlere paylaştığım anlatımlı çalışmadan yararlanarak sizde evinizde bu güzel çalışmayı yapabilirsiniz. Öncelikle penyeyi yere serip üzerinde falçata veya kesici bir bıçak türü araç ile ip şeklini alacak uzunluklarda kesmekle başlayabilirsiniz.

Ardından kestiğiniz parçaları diğer anlatımlarda ki gibi örebilir veya uzunlamasına kullanarak çeşitli atkılar veya kolyeler yapabilirsiniz. Gerçekten ilginç çalışmalar ve değişik kolye modelleri ortaya çıkmakta… Sizde eski tişörtten kolye yapabilirsiniz. Şimdi sizleri eski penyeden kolye yapmak isteyenler için resimli anlatımla baş başa bırakıyorum.

eski-tisortten-kolye-yapimi

 

 

eski-tisortten-kolye-yapimi2

eski-tisortten-kolye-yapimi3

vieux collier t-shirt – alten T-Shirt mit Halskette – old t-shirt necklace – Flexilis fibulam armillam – fibbia in gomma, braccialetto – caucho pulsera hebilla

Üstteki çalışmada eski penyeden kolye yapmak isteyenler için anlatım paylaştım. Alttaki diğer çalışmalarda ise değişik boyun bağı veya atkı modelleri gibi gözüktü bana… sizde evinizde bu güzel çalışmayı yapabilir ve kıyafetlerinize kombinleyebilirsiniz. Evde eski penyeden takı yapmak isteyenler sitemizde yer alan kendin yap ve takı tasarım bölümlerine de göz atabilirler. Kolay gelsin.

 

 

Daha önce paylaştığımız Çoraptan Kedi Yapılışı Resimli Anlatım başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir