Eski Tişörtten Nasıl Şal Yapılır? Resimli Anlatım

yH5BAEAAAAALAAAAAABAAEAAAIBRAA7

Eski Tişörtten Şal Yapmak

Eski tişörtleri kullanarak kısa sürede kullanışlı şallar yapabilirsiniz. Pratik şal yapımı için eski tişörtlerinizi bir araya getirin ve bu yazımızdaki resimli anlatımdan yararlanarak yeni şal yapın. Eski penyeden şal yapmak için paylaştığım bu güzel çalışmayı sizde evde kolayca yapabilirsiniz. Eski tişörtten şal nasıl yapılır diyorsanız altta adım adım anlatım yer alıyor.

Eski tişörtten şal nasıl yapılır diyorsanız bu güzel çalışmadan yararlanabilirsiniz. Anlatımlı çalışma sayesinde sizde çok güzel şal modelleri yapabilirsiniz. Kolay yapılan şal örnekleri sayesinde sizde çok güzel çalışmalar yapabilirsiniz. Eski tişört değerlendirme fikri olarak bu güzel çalışmalardan yararlanabilirsiniz. Kolay gelsin.


eski-tisortten-nasil-sal-yapilir

machen es leicht zu wickeln – make it easy to wrap – rendre facile pour envelopper – gør det nemt at pakke – tornar mais fácil para embrulhar – rendere più facile per avvolgere

Ajur Desenli Fırfırlı Bayan Bolero Modelleri başlıklı yazımızı arkadaşların okudu ve beğendi. Hadi sende bir göz at?

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*