Eski Tişörtten Nasıl Şal Yapılır? Resimli Anlatım

 

 

0

 

Eski Tişörtten Şal Yapmak

Eski tişörtleri kullanarak kısa sürede kullanışlı şallar yapabilirsiniz. Pratik şal yapımı için eski tişörtlerinizi bir araya getirin ve bu yazımızdaki resimli anlatımdan yararlanarak yeni şal yapın. Eski penyeden şal yapmak için paylaştığım bu güzel çalışmayı sizde evde kolayca yapabilirsiniz. Eski tişörtten şal nasıl yapılır diyorsanız altta adım adım anlatım yer alıyor.

Eski tişörtten şal nasıl yapılır diyorsanız bu güzel çalışmadan yararlanabilirsiniz. Anlatımlı çalışma sayesinde sizde çok güzel şal modelleri yapabilirsiniz. Kolay yapılan şal örnekleri sayesinde sizde çok güzel çalışmalar yapabilirsiniz. Eski tişört değerlendirme fikri olarak bu güzel çalışmalardan yararlanabilirsiniz. Kolay gelsin.

 

 

eski-tisortten-nasil-sal-yapilir

machen es leicht zu wickeln – make it easy to wrap – rendre facile pour envelopper – gør det nemt at pakke – tornar mais fácil para embrulhar – rendere più facile per avvolgere

 

 

Daha önce paylaştığımız Ajur Desenli Fırfırlı Bayan Bolero Modelleri başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir