Eski Tişörtten Sırt Çantası Yapımı Resimli Anlatım

 

 

0

 

Eski Tişörtten Sırt Çantası Yap

Eski tişörtlerinizi geri dönüşüm fikri olarak onları kullanışlı sırt çantalarına dönüştürebilirsiniz. Evde kolay bir şekilde tişörtlerinizi sırt çantası yapabilir ve kullanabilirsiniz. Eski tişörtlerinizi sırt çantası yapma bilgileri aşağıda resimli olarak anlatılmıştır.

Eski tişört değerlendirme çalışmaları arasında önerdiğim güzel bir çalışma olduğunu söyleyebilirim. Evde eski tişörtünüzü kesip biçerek ondan güzel bir sırt çantası yapabilirsiniz. Eski tişörtten sırt çantası yapmak veya benzeri çalışmalar yapabilirsiniz. Kolay gelsin.

 

 

eski-tisortten-sirt-cantasi-yapilisi

Rucksack aus alten T-Shirts gemacht – backpack made from old T-shirts – Sac à dos fabriqués à partir de vieux T-shirts – rygsæk lavet af gamle T-shirts – mochila feita a partir de velhos T-shirts – zaino realizzato da vecchie t-shirt

 

Daha önce paylaştığımız Keçeden Elma Şeklinde Bardak Altlığı Yapılışı başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir